XX Niedziela zwykła rok A – 20.08.2023 r.

20 sierpnia, 2023
  1. „Ulituj się nade mną, Panie, Synu Dawida!” – niech to pełne ufności i wiary wołanie kobiety kananejskiej będzie dla nas zachętą do wytrwałej modlitwy, która czyni cuda.
  2. Składamy wielkie podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do świętowania parafialnych dożynek: Bóg zapłać za piękne wieńce dożynkowe.
  3. W środę – wspomnienie bł. Władysława Findysza; w sobotę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  4. Pod chórem można nabyć prasę katolicką. Zachęcam do korzystania i wakacyjnej lektury
  5. Ruszyła strona parafialna pod adresem www.parafiadworzysko.pl
  6. Dziękuję wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła również za pośrednictwem wpłat na konto. Wielkie serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie!
  7. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzę radosnego świętowania Niedzieli i dobrego nowego tygodnia.
Invalid_DateTime_ogloszenia-1