[Ogłoszenia] III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r.

13 kwietnia, 2024

1. Dziś:

  • Niedziela Biblijna – VIII Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, inaugurujący XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym roku towarzyszy mu hasło: „Powołani do wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”, z myślą przewodnią „Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie”. To wspaniała okazja, żeby zacząć częściej sięgać po Słowo Życia i je kontemplować. Otwórzmy się na światło Chrystusa, płynące z Ewangelii o zwycięstwie miłości nad śmiercią. 
2. W środę 17 kwietnia:
  • po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do porządkowania świątyni mieszkańców z ul. Łanowej: bloki i szeregówki.

4. W Niedzielę 21 kwietnia:

  • rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

5. Składka przyszłej niedzieli tzw. inwestycyjna.

6. Zapraszamy do lektury nowej prasy religijnej.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzymy radosnego świętowania Niedzieli i dobrego nowego tygodnia!

Ogłoszenia