30. Niedziela zwykła rok A – 29. 10. 2023 r.

2 listopada, 2023
  1. W środę – Uroczystość Wszystkich Świętych / 1 listopada
    Msze Święte o godz. 10.00 i o 14.00.
    Procesja na cmentarzu parafialny u Św. Mikołaja i modlitwy za zmarłych po Mszy Św. o godz. 11.00.
    Procesja na cmentarzu komunalnym Rzeszów – Wilkowyja o godz. 14:00.

We Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny tj. czwartek 2 listopada
    Msze Św. o godz. 18.00.

W tych dniach można zyskać odpust za zmarłych pod zwykłymi warunkami / wyzbycie się przywiązania do grzechu, stan łaski uświęcającej i przyjęcie
    Komunii Św., nawiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga, oraz w intencjach Ojca Św.
  2. Za Zmarłych w wypominkach będziemy modlić się codziennie po Mszy Świętej. Na ławkach przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Za składane ofiary z tej racji dziękuję. Wypominki roczne zapisujemy w zakrystii.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota
    miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z możliwością skorzystania ze spowiedzi od godz. 17.00. Chorych w domach odwiedzę w sobotę od godz. 9.00.
  4. We wtorek 7 listopada obchodzić będziemy 3. Rocz. Śmierci
    Ks. Prałata Stanisława Sznajdera. Budowniczego tej świątyni. Msza Św. w Jego intencji
    w tym dniu o 18:00.
  5. W dniach od 6 – 9 listopada 2023 r. w Parafii św. Mikołaja odbędą się Rekolekcje Fatimskie. Szczegóły na plakacie.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła również za pośrednictwem wpłat na konto. Bóg zapłać za Wasze wsparcie!
  7. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzę radosnego świętowania Niedzieli
    i dobrego nowego tygodnia.
2023_10_29_ogloszenia-1