23. Niedziela zwykła rok A – 10.09.2023 r.

10 września, 2023
  1. „Gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich.”

2. We wtorek o godz. 19:00 pierwsze spotkanie Wspólnoty Rzeszowskich Wieczorów Uwielbienia. Serdecznie zapraszam chętne osoby pragnące dołączyć do wspólnoty.

3. W środę o godz. 17:00 zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza.
    Po Mszy Świętej spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. (8 klasa SP)

4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie rodziców dzieci klas trzecich, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

5. Dziękuję wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie kościoła również za pośrednictwem wpłat na konto. Dziękuję za wykonane prace w tym tygodniu przy tworzeniu centrum duszpasterskiego. Wielkie serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie!

6. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzę radosnego świętowania Niedzieli
    i dobrego nowego tygodnia.

ogłoszenia_2023_09_10